Kim jesteśmy?

O naszej firmie

Posiadamy niezwykłe doświadczenie w branży budowlanej. Firma stale się rozwija, dzięki czemu możemy zagwarantować wysoką jakość wykonywania usług, bezpieczeństwo, terminowość, szybkość realizowania projektów oraz wydajne zarządzanie pracą.

Waldemar Kiełbasa – Prezes Zarządu PRIMA WEST Sp. z o. o.

Od blisko 20 lat w pracy zawodowej zajmuję się prefabrykacją betonu. Robiłem to w wielu krajach – Cypr, Wielka Brytania, a teraz Niemcy. Pracowałem jako kierownik kontraktów dla wiodących polskich firm z branży. O prefabrykacji wiem wszystko. Przed kilkoma laty usamodzielniłem się i jako Pro De Partner – Waldemar Kiełbasa realizowałem w Niemczech kontrakty na produkcję betonowych elementów prefabrykowanych. Swoje doświadczenia z Niemiec przenoszę do Polski. Do współpracy udało mi się zachęcić Pana Janusza Hliwę. Obecnie wspólnie pod marką PRIMA WEST Sp. z o. o. rozwijamy nasze przedsięwzięcia. Janusz ma niezwykle bogate doświadczenie w branży budowlanej ale o tym sam powie Wam kilka słów.

Waldemar Kiełbasa – Prezes Zarządu PRIMA WEST Sp. z o. o.

Działalnością budowlaną zajmuję się od 1988r. W szczególności wykonujemy remonty konstrukcji i pokrycia dachów budynków i renowacji elewacji. Wykonujemy prace na obiektach w szpitalach, szkołach, sądach, jednostkach wojskowych i obiektach objętych nadzorem konserwatora zabytków. Świadczymy usługi na terenie kraju oraz Niemiec.

Janusz Hliwa –Wspólnik PRIMA WEST Sp.z o.o.
Nasi partnerzy:

Budujemy zaufanie naszych klientów od 2005 roku

 

Nasza firma została założona w 2005 roku z naciskiem na zapewnienie naszym klientom doskonałych usług budowlanych, jakości i niezawodności. Dzięki 15-letniemu doświadczeniu, przeszkolonym wykwalifikowanym konstruktorom i wykonawcom oraz wysoko wykwalifikowanym menadżerom specjalizujemy się w przygotowaniu terenu budowy, w budowie lub odbudowie obiektów budowlanych, w usługach dekarsko-blacharskich i ciesielskich oraz w wykonywaniu robót renowacyjnych elewacji.

Nasze cele i wartości

Głównym celem Prima West jest ciągłe zadowolenie naszych klientów naszymi wyjątkowymi usługami budowlanymi i pozyskiwanie nowych klientów z różnych sektorów. Nasz profesjonalizm, zrozumienie wymagań klienta, unikalne podejście to podstawa bezbłędnej pomyślnej realizacji każdego projektu. Od momentu powstania firmy wykonaliśmy szereg prestiżowych prac dzięki naszej wysoce doświadczonej kadrze oraz wykwalifikowanym podwykonawcom.

15

lat doświadczenia

50

pracowników

1000

Zadowolonych klientów

1200

Zrealizowanych projektów

100%

Dotrzymanych terminów

Co mówią o nas nasi klienci?

Co Możesz Od Nas Oczekiwać?

Oferujemy naszym klientom ponad 15-letnie doświadczenie i wiedzę budowlaną, szczycąc się naszą zdolnością do świadczenia niezawodnych usług budowlanych, dostarczanych zgodnie z harmonogramem i kosztami, przy wykorzystaniu najnowszych technik i praktyk budowlanych. Zobowiązujemy się do świadczenia najwyższej jakości profesjonalnych usług budowlanych. To zaangażowanie można utrzymać tylko dzięki wysiłkom naszych pracowników. Z dumą zatrudniamy oddaną kadrę doświadczonych i rzetelnych specjalistów budowlanych.

Doświadczenie

Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować najwyższej jakości usługi budowlane.

Wysoki standard usług

Zapewniamy jakość wykonania na najwyższym poziomie, wykazując innowacyjność, współpracę i przywództwo.

Wykwalifikowani specjaliści

Zatrudniamy doświadczonych pracowników w branży budowlanej o specjalistycznych umiejętnościach.

Rzetelność i terminowość

Oferujemy naszym klientom dostarczanie wszystkich projektów na czas i zgodnie z ustalonym budżetem.

Zobacz nasze realizacje

Każdy projekt, który realizujemy, jest dla nas okazją do zastosowania naszych innowacyjnych i bezpiecznych rozwiązań, dzięki czemu nasze usługi możemy wykonywać na najwyższym poziomie.

Dachy

Remonty dachów pod nadzorem konserwatorskim.

Elementy prefabrykowane

Przeznaczone na magazyny, biura, sklepy, obiekty handlowe, centra handlowe itd.

Garaże

Prefabrykowane garaże betonowe montowane u klienta.